29 Janar 2022, 22:52

Ana leaves everyone speechless, kisses Edin on the lips in the middle of the show (Video)

Ana i lë pa fjalë të gjithë, puth në buzë Edin në mes të emisionit (Video)

XING

Ana i lë pa fjalë të gjithë, puth në buzë Edin

Sonte në “Përputhen Prime” Ana dhe Erioni u përballën me njëri-tjetrin. Erioni i tha se ka bërë të njëjtat gjëra si me të, si me Edin dhe kërkoi të dinte se ku qëndronte ajo mes tyre.

Ana i lë pa fjalë të gjithë, puth në buzë Edin

Në këtë moment, Ana u ngrit në këmbë dhe puthi në buzë Edin para të gjithëve.

Ana i lë pa fjalë të gjithë, puth në buzë Edin

Erioni: Çfarë më ke thënë mua pikë e presje çfarë i ke thënë atij? Kur unë ato që të kam thënë ty, ia kam thënë dhe kësaj?

Ana: Më fal, unë ty Erion nuk të kam puthur ndonjëherë.

Mikela: Kjo mund të jetë një nga përballjet më të bukurat të mia.

Ana: Me atë djalin nuk po bëj lojë dhe është më shumë se një përputhje.

Erioni: E falenderoj se më sqaroi shumë gjëra. Ishalla i ecën sa më mirë. Puna e kohës bie poshtë. Është dëshira e saj. Mund të them se ndihem pak keq se e lashë Mikelën të mërzitur. Ndoshta dhe m'u kthye me të njëjtën monedhë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Ana i lë pa fjalë të gjithë, puth në buzë Edin

Ana i lë pa fjalë të gjithë, puth në buzë Edin

Ana i lë pa fjalë të gjithë, puth në buzë Edin