1 Gusht 2018, 12:16

Ana Lika is beaten up, she removes the bikini and comes out naked

Tërbohet Ana Lika, heq bikinin dhe del me gjoksin lakuriq

XING

Tërbohet Ana Lika, heq bikinin dhe del me gjoksin lakuriq

Aktorja shumë e dashur për publikun, Ana Lika është ndër personazhet që gjithmonë tërheq vëmendjen me postimet dhe tipin e saj të drejtpërdrejt. Së fundmi ajo si shumë persona të tjerë publik ka nisur pushimet.

Tërbohet Ana Lika, heq bikinin dhe del me gjoksin lakuriq

Ana është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë komentohet nga mediat për postimet provokuese. Ajo pak më parë ka publikuar një foto ku shfaqet tërësisht lakuriq.

Tërbohet Ana Lika, heq bikinin dhe del me gjoksin lakuriq

Në foton e postuar në Instastory, Ana shihet se ka hequr bikinin dhe ka zbuluar gjoksin, të cilin më pas e ka mbuluar me dy feta shalqiri.

Tërbohet Ana Lika, heq bikinin dhe del me gjoksin lakuriq