16 Gusht 2018, 14:21

Andrra and Sinani are soon parents for the second time

Andrra dhe Sinan Hoxha së shpejti prindër për herë të dytë?

XING

Andrra dhe Sinan Hoxha së shpejti prindër për herë të

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë padyshim një nga çiftet më të dashur për publikun dhe çdo e re nga jeta e tyre përbën interes dhe kuriozitet. Çifti janë prindër të një djali, Ansit 2 vjeç, megjithatë dëshirën për një fëmijë tjetër nuk e mohojnë. Me postimet e saj të fundit në Instastory Andrra ka lënë të kuptohet se ajo dhe Sinani po planifikojnë fëmijën e dytë. 

Andrra dhe Sinan Hoxha së shpejti prindër për herë të

E pyetur kur mendon ta bëjë fëmijën e dytë, Andrra i është përgjigjur: "Kur të jetë kësmeti", teksa ka zbuluar se këtë herë do donte të bënte një vajzë që ta bënte Ansin me motër.

Andrra dhe Sinan Hoxha së shpejti prindër për herë të

Andrra dhe Sinan Hoxha së shpejti prindër për herë të