28 Janar 2022, 10:34

Angel crashes badly and breaks arm in 'Big Brother VIP' (Video)

Einxhel rrëzohet keq dhe thyen krahun në ‘Big Brother VIP’ (Video)

XING

Einxhel rrëzohet keq dhe thyen krahun në ‘Big Brother VIP’

Moderatorja Einxhel Shkira ka pësuar një incident gjatë një loje brenda “Big Brother VIP”. Ajo ka dëmtuar krahun teksa ka tentuar të kapërcejë një orendi në formë rrethi.

Einxhel rrëzohet keq dhe thyen krahun në ‘Big Brother VIP’

Moderatorja është rrëzuar në tokë dhe ka thënë: Opa, e thyeva krahun! Fillimisht banorët nuk e kanë besuar dhe kanë shpërthyer në të qeshura, ndërsa më pas kanë shkuar ta ndihmojnë.

Einxhel rrëzohet keq dhe thyen krahun në ‘Big Brother VIP’

Shikoni videon e mëposhtme:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Einxhel rrëzohet keq dhe thyen krahun në ‘Big Brother VIP’

Einxhel rrëzohet keq dhe thyen krahun në ‘Big Brother VIP’

Einxhel rrëzohet keq dhe thyen krahun në ‘Big Brother VIP’