6 Qershor 2023, 02:01

Another wedding: Without declaring the relationship yet, the well-known Albanian singer is getting married

Tjetër dasmë: Pa deklaruar ende lidhjen, këngëtari i njohur shqiptar po martohet

XING

Tjetër dasmë: Pa deklaruar ende lidhjen, këngëtari i njohur

Një tjetër personazh i njohur shqiptar është gati t’i japë fund beqarisë! Bëhet fjalë për gëngëtarin e njohur, Ardian Bujupi, i cili prej kohësh ka nisur një lidhje serioze.

Sipas “Prive” artisti është prej muajsh në lidhje me një vajzë shqiptare që jeton në diasporë. Këtë lidhje ai e ka mbajtur të fshehtë dhe shumë larg syrit të publikut. Artisti s’ka postuar asgjë rreth kësaj marrëdhënie duke e shijuar në privatësi.

Çifti kanë nisur të mendojnë për dasmën dhe duket se janë gati për të çuar raportin e tyre një hap më përpara.