3 Janar 2022, 12:22

Antonela speaks after leaving Big Brother VIP: Which of the residents disappointed her?

Antonela flet pas daljes nga Big Brother VIP: Cili ndër banorët e zhgënjeu?

XING

Antonela flet pas daljes nga Big Brother VIP: Cili ndër banorët e

Në një lidhje telefonike për emisionin “Fan Club” Antonela Berisha ka folur për eksperiencën e saj në “Big Brother VIP”. Ajo është shprehur se e ka shijuar shumë qëndrimin e saj në shtëpi. 

Antonela flet pas daljes nga Big Brother VIP: Cili ndër banorët e

Antonela ka treguar se nuk është zhgënjyer nga banorët aty brenda, sepse nuk ka pasur pritshmëri nga askush.

Antonela flet pas daljes nga Big Brother VIP: Cili ndër banorët e

Realisht nuk kam pas naj pritshmëri nga dikush që të më zhgënjente, e kam shijuar pafund eksperiencën në Big Brother, nuk kam pritur nga askush dhe kam pasur një eksperiencë shumë të bukur”, është shprehur ajo.

Antonela flet pas daljes nga Big Brother VIP: Cili ndër banorët e

Antonela flet pas daljes nga Big Brother VIP: Cili ndër banorët e

Antonela flet pas daljes nga Big Brother VIP: Cili ndër banorët e

Antonela flet pas daljes nga Big Brother VIP: Cili ndër banorët e