1 Gusht 2019, 10:44

Appearing in super physical form, Jensila reveals the secret

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

XING

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

Xhensila Myrtezaj e ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot e fundit të postuara në Instagram, ku shfaqet në super formë fizike. Këngëtarja arriti shumë shpejt të rikthejë linjat trupore, pas lindjes së Ajkës dhe madje u shfaq akoma edhe më në formë.

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

Së fundmi Xhensila ka zbuluar se sekreti i linjave të saj është palestra dhe ka postuar një video ku shfaqet duke u ushtruar me litarë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by xhensila💞💫 (@24hxhensila_) on

Xhensila këtë verë ka nisur edhe koncertet duke performuar në disa qytete teksa pritet që së shpejti të rikthehet edhe në muzikë.

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin

U shfaq në super formë fizike, Xhensila zbulon sekretin