9 Janar 2022, 13:24

Arbana and Eduarti parents again? The moderator gives the sweet news

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e ëmbël

XING

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e

Arbana Osmani ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një postim të bërë së fundmi në rrjete sociale.

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e

Ajo ka publikuar foto nga udhëtimi i fundit me Jonin, ku vogëlushi shihet duke mbajtur në krahë një kukull. “Jeni gati për motrën”, ka shkruar Arbana krahas fotos, duke etiketuar partnerin.

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e

Moderatorja ka lënë të kuptohet se ajo dhe Eduarti janë gati të bëhen sërish prindër, e këtë herë duan një vajzë.

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e

Arbana dhe Eduarti sërish prindër? Moderatorja jep lajmin e