21 Qershor 2023, 13:19

Arbana and Eduarti start their honeymoon, the destination is revealed

Arbana dhe Eduarti nisin muajin e mjaltit, zbulohet destinacioni

XING

Arbana dhe Eduarti nisin muajin e mjaltit, zbulohet destinacioni

Arbana dhe Eduarti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë të Shtunën në Toskana të Italisë. Dyshja u treguan shumë të rezervuar dhe në rrjete sociale nuk kanë qarkulluar (ende) foto nga dasma.

Së fundmi, të sapomartuarit kanë nisur muajin e mjaltit. Ato kanë zgjedhur si destinacion malet Dolomite, të njohura edhe si Alpet Dolomite, të cilat janë një varg malesh në Italinë verilindore. Ato formojnë pjesë të Alpeve Jugore Gëlqerore dhe shtrihen nga lumi Adige në perëndim deri në Luginën e Piave në lindje.

Këtë e kanë treguar vetë dyshja me anë të postimeve në rrjete sociale.

Arbana dhe Eduarti nisin muajin e mjaltit, zbulohet destinacioni