1 Qershor 2023, 16:29

Arbana Osmani starts vacation, here is the moderator

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

XING

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë nisur pushimet pas një sezoni të gjatë televiziv. Ka qenë vetë Arbana që ka postuar disa foto ku tregon se i kishte pritur shumë këto ditë relaksi.

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

"Duken si pushime pas një viti jetë", shkruan Arbana krah fotove duke pozuar me rrobabanjo e herë të tjera e veshur me shumë stil, me këmishë e kapele.

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

Çifti ndodhet në Mykonos të Greqisë, ishullin e famshëm që frekuentohet edhe nga VIP-at botërorë.

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja

Arbana Osmani nis pushimet, ja ku ndodhet moderatorja