12 Maj 2019, 10:16

Arbana Osmani touches the show, talking about her mother

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për nënën e saj

XING

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

Mbrëmjen e djeshme i gjithë publiku është prekur nga historia e një vajze e cila kishte sjell në emisionin "Dua të të bëj të lumtur" nënën e saj që kishte vuajtur nga një së.m.un.dj.e. Vajza kishte vendosur ta suprizonte të ëmën duke i sjell këngëtaren Irma Libohova.

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

Nga historia e saj është përlotur edhe moderatorja Arbana Osmani e cila e prekur, si rrallëherë ka ndarë me publikun një histori të nënës së saj.

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

“Nëna ime u dia.gno.stikua me ka.nc.er. Mbaj mend që isha shumë e vogël në atë kohë dhe evuajta shumë atë gjendje të nënës sime. Unë doja të dëgjoja vetëm një fjalë prej saj, doja të më thoshte që do ishte mirë dhe që do luftonte për ne, këtë dua t’i thuash edhe ti vajzës tënde që ke përballë, fëmijëve të tu”, tha e përlotur moderatorja.

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për

Arbana Osmani preket në mes të emisionit, flet për