18 Qershor 2023, 18:40

Arbana's first photo after the wedding is so beautiful

Foto e parë e Arbanës pas dasmës është kaq e bukur

XING

Foto e parë e Arbanës pas dasmës është kaq e bukur

Këtë të shtunë Arbana Osmani kurorëzoi në martesë dashurinë me regjisorin Eduart Grishajn, në një dasmë madhështore që u mbajt në Toskanë, Itali. Çifti preferoi që ditën e tyre më të rëndësishme ta shijonte në privatësi duke mos lejuar as të ftuarit të bëjnë foto apo video.

Edhe vetë Arbana e Eduarti nuk postuan asgjë gjatë mbrëmjes së djeshme. Ndërsa sot, moderatorja ka vendosur të postojë foton e parë pas dasmë. Ajo ka fotografuar djalin e madh, Jonin dhe mbesën teksa janë ulur në një ambient që duket se i përket vendit ku u zhvilluar dasma.

Foto e parë e Arbanës pas dasmës është kaq e bukur

Pritet që në vazhdim Arbana të zbulojë edhe foto të tjera, ndoshta nga dasma apo paraqitja e saj dje.