28 Maj 2019, 09:39

Arbenita and Fero do not adhere to public moments from the room

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

XING

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Çifti i njohur i showbizit Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër dyshet më të komentuara në media. Çdo lëvizje e tyre dhe çdo postim merr vëmendjen maksimale nga publiku. Ata kanë shumë muaj bashkë dhe siç duket lidhja e tyre po bëhet shumë serioze.

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita nuk ngurron që ta shpreh hapur dashurin e saj nëpërmjet postimeve dhe komenteve të ndryshme. Së fundmi, ka qenë reperi Fero ai i cili ka publikuar një foto nga dhoma ku shihet me modelen.

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Të dy kanë pozuar përpara pasqyrës ndërkohë që Fero shihet i veshur me një robdeshamber dhe Arbenita me një fustan rozë që i tregon mjaft mirë format.

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma

Arbenita dhe Fero nuk përmbahen, publikojnë momente private nga dhoma