5 Prill 2022, 18:39

Armina Mevlani has an accident, here is her condition

Armina Mevlani bën aksident, ja si është gjendja e saj

XING

Armina Mevlani bën aksident, ja si është gjendja e saj

Blogerja Armina Mevlani është përfshirë në një aksident në Tiranë ditën e sotme. “ABC News” raporton se ajo ka qenë duke udhëtuar me një Audi të bardhë, kur është përplasur me një kamion mallrash në zonën e Astirit.

Armina Mevlani bën aksident, ja si është gjendja e saj

Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar por vetëm dëme materiale. Nuk dihen ende rrethanat që kanë çuar në përplasje.

Armina Mevlani bën aksident, ja si është gjendja e saj

Kujtojmë se Armina është një ndër blogeret më të njohura në vend, por tani e shohim dhe si moderatore në emisionin “Goca dhe Gra”.

Armina Mevlani bën aksident, ja si është gjendja e saj

Armina Mevlani bën aksident, ja si është gjendja e saj

Armina Mevlani bën aksident, ja si është gjendja e saj

Armina Mevlani bën aksident, ja si është gjendja e saj