19 Maj 2018, 18:16

As a princess, Jensila will leave you speechless with this photo as in fairy tales

Si princeshë, Xhensila do t'ju lërë pa fjalë me këtë foto si në përralla

XING

Si princeshë, Xhensila do t'ju lërë pa fjalë me

Këngëtarja shumë e njohur dhe e komentuar, Xhensila Myrtezaj, së shpejti do të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Ajo është në javët e fundit të shtatzënisë dhe tashmë barku i saj i rrumbullakosur është mëse i dukshëm.

Si princeshë, Xhensila do t'ju lërë pa fjalë me

Xhensila ndan herë pas here në postimet e saj në Instagram entuziasmin që ndjen për shtatzëninë dhe për ardhjen shumë shpejt në jetë të vogëlushes së saj dhe Besit.

Si princeshë, Xhensila do t'ju lërë pa fjalë me

Ditën e sotme këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një pozë shumë të ëmbël. Ajo shfaqet me një fustan të fryrë ngjyrë rozë dhe ka vendosur të dyja duart tek barku i saj.

Si princeshë, Xhensila do t'ju lërë pa fjalë me

"Po i ndaj këto foto pak javë para se e vogla ime të vijë në jetë."- ka shkruar Xhensila në postimin e saj, teksa shfaqet mes gjelbërimit dhe luleve shumëngjyrëshe.

Si princeshë, Xhensila do t'ju lërë pa fjalë me

Si princeshë, Xhensila do t'ju lërë pa fjalë me

Si princeshë, Xhensila do t'ju lërë pa fjalë me