10 Gusht 2018, 16:09

As a rare one, Valbona Selimllari is photographed with a bikini

Si rrallëherë, Valbona Selimllari fotografohet me bikini

XING

Si rrallëherë, Valbona Selimllari fotografohet me bikini

Ish-missi i parë shqiptar, Valbona Selimllari është një ndër personazhet më të dashura për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë herë ndanë momente nga jeta e saj me ndjekësit.

Si rrallëherë, Valbona Selimllari fotografohet me bikini

Së fundmi Valbona i ka habitur të gjithë fansat,  teksa si rrallëherë ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini. Ish-Missi ka publikuar një foto në ‘Instastory’, ku shfaqet duke notuar, ndërkohë që dikush i ka shkrepur një foto.

Si rrallëherë, Valbona Selimllari fotografohet me bikini

E veshur me bikini ngjyrë blu, Valbona shkëlqen teksa duket shumë në formë, pavarësisht se është nënë e tre fëmijëve.

Si rrallëherë, Valbona Selimllari fotografohet me bikini