22 Gusht 2019, 11:29

As never before seen, Anwar surprises Duan for a birthday

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar surprizon Duan për ditëlindje

XING

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Dua Lipa, është kthyer tashmë në një ndër personazhet më të dashur për publikun në të gjithë botën. Ajo është përfolur shumë kohët e fundit për lidhjen me modelin, Anwar Hadid, me të cilin disa ditë më parë ishte dhe në Kosovë.

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Dita e sotme është shumë e veçantë për Duan pasi ajo feston ditëlindjen. Bukuroshja shqiptare ka marrë një sërë urimesh dhe dhuratash, mirëpo dhurata më marramendëse ka qenë ajo e partnerit të saj.

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Në një postim në ‘Instastory’, Dua ka zbuluar se Anwar i ka blerë asaj një gurë të çmuar. Dua ka publikuar një kuti brenda të cilit ndodhet guri i veçantë që është në nuancat e blusë dhe ka etiketuar të dashurin e saj.  

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar

Si kjo dhuratë s’kishit parë ndonjëherë, Anwar