1 Prill 2022, 13:10

As she grows up, Rudina Magjistari shares the sweetest moment with Mian

Sa është rritur, Rudina Magjistari ndan momentin më të ëmbël me Mian

XING

Sa është rritur, Rudina Magjistari ndan momentin më të

Vajza e Rudina Magjistarit është rritur dhe këtë na e ka treguar vetë moderatorja. Nënë e bijë ndodheshin së fundmi në sallën e Operas dhe Baletit, ku kanë ndjekur së bashku shfaqjen.

Sa është rritur, Rudina Magjistari ndan momentin më të

Nga atje Rudina ka ndarë një foto me Mian që pushon në prehërin e saj ndërsa ajo i dhuron një puthje. 

Sa është rritur, Rudina Magjistari ndan momentin më të

“Kur te voglen time e ze gjumi ne prehrin e mamit. Kishte dite te gjate dje, por donte me patjeter te shihte Festivalin ne salle”, ka shkruar Rudina, e cila e ka mbajtur vajzën larg rrjete sociale, por herë pas here ndan këto momente kaq të ëmbla.

Sa është rritur, Rudina Magjistari ndan momentin më të

Sa është rritur, Rudina Magjistari ndan momentin më të

Sa është rritur, Rudina Magjistari ndan momentin më të

Sa është rritur, Rudina Magjistari ndan momentin më të