17 Gusht 2019, 16:47

As Tradition Loves: Erik Lloshi Goes to Get the Bride (Video)

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

XING

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Erik Lloshi po martohet me partneren e tij Romina sipas traditave. Pas dasmës së nuses e cila u mbajt dje, ditën e sotme do mbahet dasma e dhëndrit, Erikut.

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Eriku pak më parë ka shkuar ta marrë nusen në shtëpi. Këngëtari është fotografuar me Rominën të veshur nuse, në shtëpinë e saj dhe me familjarët.

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Në një video tjetër çifti shfaqen duke hipur në makinë teksa familjarët hedhin oriz siç e do zakoni. Ndiqni videon e mëposhtme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)

Siç e do tradita: Erik Lloshi shkon të marrë nusen (Video)