6 Gusht 2019, 17:13

As you grow older, look at Stine's daughter now

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

XING

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Jeta private e Stines ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes e sidomos pas ndarjes nga Graciela me të cilën ka një vajzë, Estian. Stine kalon shumë kohë me vajzën dhe i është përkushtuar plotësisht.

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Që nga hera e fundit që e kemi parë Estian ajo qenka rritur shumë e këtë e pamë në videon e fundit të postuar nga këngëtari. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Stine (@stine_records) on

Vogëlushja i tregon të atit se e ka pickuar mushkonja ndërsa Stine shkruan: "Me princeshen e babit t'vet".

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Stine vazhdon të jetë shumë aktiv edhe me projekte muzikore e së fundmi publikoi këngën e tij më të re "Per inati" në bashkëpunim me GBMC.

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines

Sa shumë qenka rritur, shikoni si duket tani vajza e Stines