23 Gusht 2018, 16:59

As you've rarely seen, Big Mama exposes the tanned body with bikini

Siç rrallë e keni parë, Big Mama ekspozon trupin e tonifikuar me bikini

XING

Siç rrallë e keni parë, Big Mama ekspozon trupin e tonifikuar

Me siguri të gjithë e mbani mend disa vite më parë Big Mamën, këngëtaren kosovare e cila prej disa kohësh ka bërë ndryshimin drastik në pamje, duke humbur kile të mëdha nga pesha e saj.

Siç rrallë e keni parë, Big Mama ekspozon trupin e tonifikuar

Së fundmi, ajo i ka lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit në Instagram, teksa ka pozuar si rrallëherë me bikini.

Siç rrallë e keni parë, Big Mama ekspozon trupin e tonifikuar

Big Mama shfaqet e veshur me rroba banjoje të kuqe, teksa ka ekspozuar trupin e tonifikuar dhe ngjyrë çokollatë nga plazhi.

Siç rrallë e keni parë, Big Mama ekspozon trupin e tonifikuar