17 Gusht 2019, 22:25

At Erik Lloshi's wedding: The moment the bride and groom entered the hall (Video)

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri hyjnë në sallë (Video)

XING

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi po kurorëzon sot në martesë dashurinë me Rominën. Çifti po martohen me një dasmë madhështore, me shumë të ftuar, mes tyre edhe personazhe VIP.

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Të ftuarit kanë nisur të publikojnë video nga dasma dhe në pamjet e mëposhtme mund të shihni momentin kur Erik dhe Romina hyjnë në sallën e dasmës të kapur për dore.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Romina duket si princeshë me fustanin e nuses ndërsa Eriku shumë elegant.

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Kujtojmë që kjo është dasma e dytë për çiftin pasi mbrëmë ishte edhe dasma e nuses.

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri

Në dasmën e Erik Lloshit: Momenti kur nusja dhe dhëndri