21 Gusht 2018, 18:52

Aulona Black poses with the bikini, the renowned journalist turns badly: 'Do not you wanna let us know'

Aulona Musta pozon me bikini, gazetarja e njohur i kthehet keq: 'Po ik o vishu se le nam'

XING

Aulona Musta pozon me bikini, gazetarja e njohur i kthehet keq: 'Po ik o

Aulona Musta ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me fotot nga pushimet duke pozuar me bikini e duke treguar linjat trupore. Në postimin e fundit moderatorja shfaqet duke pozuar me një fustan rrjetë, poshtë të cilit i duken bikinit teksa shkruan: "S’po mbaron kjo vera se mbetem me rrobabanjo".

Aulona Musta pozon me bikini, gazetarja e njohur i kthehet keq: 'Po ik o

Aulona ka marrë dhjetëra komplimenta nga ndjekësit, por në sy ka rënë komenti i gazetares së njohur, Kozeta Kurti. "Po ik o vishu, bëhu prind i përgjegjshëm", i komenton Kurti.

Aulona Musta pozon me bikini, gazetarja e njohur i kthehet keq: 'Po ik o

"Ja o motër, duro edhe një muaj, sa të vesh xhaketën e parë dhe direkt do bëhem prind i përgjegjshëm", i replikon Aulona.

Aulona Musta pozon me bikini, gazetarja e njohur i kthehet keq: 'Po ik o

Aulona Musta pozon me bikini, gazetarja e njohur i kthehet keq: 'Po ik o