3 Gusht 2019, 00:13

Aurela Hoxha joins Albanian VIPs, Bleona Qereti as a special guest

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar speciale

XING

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar

Aurela Hoxha ka mbledhur VIP-at shqiptar në Spanjë për të prezantuar linjën e saj të re të rrobabanjove. Oriola Marashi, Elena Lika, Dorina Gegiçi e shumë modele të njohura sfiluan ndërsa të ftuar ishin edhe shumë personazhe të tjerë të njohur.

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar

Mes tyre e ftuara speciale ishte Bleona Qereti e cila ka publikuar në Instagram një video ku shfaqet shumë elegante me një fustan të zi dhe shkruan se shoqërohej nga Alban Ramosaj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Edhe motra e Albanit, Beatrix ishte gjithashtu e ftuar dhe publikoi disa pamje nga sfilata.

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar

Aurela Hoxha bën bashkë VIP-at shqiptar, Bleona Qereti e ftuar