13 Qershor 2023, 08:25

Away from each other for days, Luizi message Kiara between the concert

Larg njëri-tjetrit prej ditësh, Luizi mesazh Kiarës mes koncertit

XING

Larg njëri-tjetrit prej ditësh, Luizi mesazh Kiarës mes koncertit

Luiz Ejlli prej disa ditësh është duke dhënë koncerte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Por, teksa ndodhet në Amerikë, partnerja e tij, Kiara Tito ndodhet në Turqi ku po xhirohet programi "Kepi i VIP-ave". Çifti prej disa ditësh ndodhen shumë larg njëri-tjetrit.

Në koncertin e tij të fundit, Luizi i dërgoi një përshëndetje Kiarës, duke u shprehur se e dinte që videot e tyre do të shpërndaheshin e ajo do ta shikonte këtë moment. Sigurisht që kjo video shkoi deri tek Kiara, e cila e ka shpërndarë në Instastory duke etiketuar partnerin dhe krahas emrit të tij i ka vendosur një zemër të kuqe.

Larg njëri-tjetrit prej ditësh, Luizi mesazh Kiarës mes koncertit