16 Qershor 2023, 16:45

Babai i Ermalit bëhet operacion: Kur të ndodh në familje e ndjen vërtetë hallin

Babai i Ermalit bëhet operacion: Kur të ndodh në familje e ndjen vërtetë hallin

XING

Babai i Ermalit bëhet operacion: Kur të ndodh në familje e ndjen

Përmes një postimi në rrjete sociale, Ermal Mamaqi ka bërë të ditur se i ati ka kryer një operacion në zemër. Me këtë rast, Ermali jep një mesazh të rëndësishëm se shëndeti është gjëja më e rëndësishme e në këto raste ia dimë vlerën më shumë se kurrë.

"Miq janë disa momente në jetë që ti kupton vërtetë se gjëja më e rëndësishme në jetë është shëndeti. Dhe kur të ndodh në familje e ndjen vërtetë hallin...
Jam shumë i lumtur për nivelin e që kanë arritur mjekët tanë.
Mirnjohje për doktor Maksim Llambro dhe ekipit të Spitalit Hygea për ndërhyrjen e sukseshme që bënë për zemrën e babit. Hani shëndetshëm, bëni sport dhe qeshni sa më shumë", shkruan Ermali.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial)