11 Gusht 2019, 22:48

Baby G confirms the separation from Lim Hoti and makes her repent with this video

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me këtë video

XING

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Prej disa javësh është përfolur në media se reperja Baby G është ndarë nga i dashuri i saj, Lim Hoti, mik i ngushtë i Stresit. Shkak i thashethemeve u bënë veprimet e Baby G e cila fshiu videoklipin me Limin nga Youtube dhe të gjitha fotot që kishte me të.

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Mirëpo Limi me veprimin e tij na la të kuptohej se ata e vazhdonin lidhjen. Ai e uroi Baby G për ditëlindje me një video të tyre bashkë dhe kur u përfol se kishte nisur një lidhje të re, e mohoi.

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Megjithatë Baby G sot ka konfirmuar lajmet e ndarjes duke postuar një video ku shfaqet duke kërcyer dhe shkruan se është beqare.

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Në video Baby G duket si kukull e me siguri Limi do pendohet që nuk është më me të pasi ta shohë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BabyG (@babygee) on

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me

Baby G konfirmon ndarjen nga Lim Hoti dhe e bën të pendohet me