6 Gusht 2019, 22:33

Baby G tells Lim Hot what he's missing, videos that are going crazy

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend rrjetin

XING

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Jeta private e këngëtares Baby G ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave pas lajmeve se ajo është ndarë nga i dashuri i saj, Lim Hoti me të cilin publikoi pak kohë më parë një videoklip. Baby G e ka fshirë videoklipin nga Youtube dhe fotot me Limin e këto ishin arsyeja e nisjes së thashethemeve.

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Ndërkohë Limi së fundmi u filmua me një tjetër vajzë në club, por ai e mohoi që kjo të ishte e vërtet duke u shprehur se portalet e kanë ngatërruar me vëllain e tij.

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Teksa lajmet për ndarjen e tyre vazhdojnë, Baby G ka postuar sot një video ku shfaqet duke kërcyer para kamerës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BabyG (@babygee) on

Brenda një ore video ka arritur 15 mijë shikime dhe qindra komente, shumica prej të cilave janë komplimente.

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend

Baby G i tregon Lim Hotit ç'ka humbur, video që po çmend