12 Qershor 2023, 18:58

Beatrix appears in a bad state, what happened to the singer?

Beatrix shfaqet në gjendje jo të mirë, çfarë i ndodhi këngëtares

XING

Beatrix shfaqet në gjendje jo të mirë, çfarë i ndodhi

Beatrix Ramosaj ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimin e bërë së fundmi në rjete sociale. Ajo ka lënë të kuptohet që shëndeti i saj nuk ka qenë dhe aq i mirë.

Kjo pasi këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet me vigon në krah. ”Dukem bukur, por koka po më shpërthen”, ka shkruar Beatrix krahas fotos.

Beatrix shfaqet në gjendje jo të mirë, çfarë i ndodhi