10 Qershor 2023, 10:34

Beatrix wishes herself a birthday: My self is the person with QR that I know

Beatrix uron veten për ditëlindje: Vetja ime je njeriu me QR qe njoh

XING

Beatrix uron veten për ditëlindje: Vetja ime je njeriu me QR qe njoh

Beatrix Ramosaj ka festuar ditëlindjen. Këngëtarja ka mbushur 29 vjeç e në ditën e saj speciale Trixa i ka bërë një urim publik vetes.

Ajo ka postuar një foto me fustan të kuq dhe një tortë në formë zemre.

"Vetja ime je njeriu me QR qe njoh! Të dua", shkruan Beatrix.

Beatrix uron veten për ditëlindje: Vetja ime je njeriu me QR qe njoh