16 Gusht 2019, 20:27

Bebe Rexha is not alone: Showbiz stars support singer

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit në mbështetje të këngëtares

XING

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Bebe Rexha është një këngëtaret më të suksesshme shqiptare në arenën ndërkombëtare të muzikës. Kohët e fundit ajo ka rrëfyer se si një producent i ka thënë se tashmë nuk ma më moshë për të bërë foto tërheqëse. Këngëtarja është ndjerë shumë e indenjuar nga kjo sepse një femër ka të drejtën e të ndjerit tërheqëse dhe e të bërit foto të tilla në çdo moshë të mundshme.

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Ajo ka shpërndarë para disa ditesh një foto në profilin e saj të instagramit ku shfaqet me rrobabanje dhe shfaq format trupore për t’iu treguar të gjithëve së është lodhur nga të qenurit e paragjykuar për shkak të moshës.  “Unë bëj 30 me 30 gusht dhe e dini  çfarë? Nuk po fshihem nga kjo. Nuk do të gënjej për moshën time dhe as nuk do të këndoj këngë të cilat mund të shiten më shumë vetëm se tingëllojnë ‘rinore’. Une do ta festoj moshën time sepse jam më e zgjuar, më e fortë dhe një e dashur akoma më e mirë nga  ç’isha 10 vite më parë.”- ka shkruar këngëtarja.

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Yje të njohur të Showbizit si ç'janë Taylor Swift, Tyra Branks, Britney Spears, Rita Ora etj, kanë komentuar mbi këtë fotografi dhe shkrim, duke e mbështetur totalisht mendimin e Bebes.

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Taylor Swift: “Në djall ata që flasin. Ngritja e 29-vjeçareve”

Tyra Banks: “Mendoj se ajo është më tërheqëse se kurrë. Dua të dukem si ty, Bebe. Ai trup, ajo fytyrë,është mahnitëse.”

Rita Ora: “Kantautorja tërheqëse,ti je e bukur, bëhesh më e mirë me kalimin e moshës dhe talenti yt flet vetë. Vazhdo të bësh rregullat e tua”.

Britney Spears: “Dreqin, që ke të drejtë! E drejta e femrave”.

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit

Bebe Rexha nuk është vetëm: Yjet e njohur të showbizit