22 Qershor 2023, 10:41

Bebe Rexha's boyfriend reacts to being hit with a phone at the concert

U godit me telefon në koncert, reagon i dashuri i Bebe Rexhës

XING

U godit me telefon në koncert, reagon i dashuri i Bebe Rexhës

Bebe Rexha pësoi një incident të rëndë teksa po këndonte gjatë një koncerti në New York. Dikush nga turma i hodhi celularin në fytyrë duke i shkaktuar dëmtim. Është raportuar se Bebe u dërgua në spital pas incidentit dhe u detyrua të bënte 3 qepje. Bebe publikoi në Instagram foto të syrit të saj të mavijosur dhe shkroi krahas postimit "Jam mirë".

Së fundmi, në lidhje me ngjarjen ka reaguar edhe i dashuri i saj, kineasti ndërkombëtar Keyan Safyari. Ai ka publikuar në rrjete sociale një foto krah Bebes duke i dedikuar disa fjalë të ëmbla.

“Krenar me këtë grua. E fortë. E bukur. E talentuar. E zgjuar. Të dua”,. Të dua”, ka shkruar Keyan.

U godit me telefon në koncert, reagon i dashuri i Bebe Rexhës