2 Gusht 2018, 17:26

Believe men with sex photos, you will not believe how old Sofia is Cane

Çmendi meshkujt me fotot seksi, nuk do ta besoni sa vjeçe është Sofia e Çanit

XING

Çmendi meshkujt me fotot seksi, nuk do ta besoni sa vjeçe

Bukuroshja bjonde Xheni Brahaj është bërë e njohur për publikun shqiptar që pas daljes së saj në emisionin "Zonë e lirë" ku bën dhe  rolin e asistentes së Arian Çanit.

Çmendi meshkujt me fotot seksi, nuk do ta besoni sa vjeçe

Ajo njihet nga të gjithë si Sofia e Çanit dhe komentohet shumë nga mediat për shkak të fotove seksi dhe provokuese që bënë herë pas here në rrjetet sociale.

Çmendi meshkujt me fotot seksi, nuk do ta besoni sa vjeçe

Xheni së fundmi ka festuar ditëlindjen dhe të gjithë janë habitur nga mosha e vogël e saj. E veshur me një fustan, ajo ka treguar në rrjetet sociale që ditën e djeshme ka mbushur 21-vjeç.  Ndonëse e vogël në moshë, ajo ka arritur një famë të madhe dhe është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Çmendi meshkujt me fotot seksi, nuk do ta besoni sa vjeçe