5 Gusht 2019, 20:05

Belinda on vacation in Capri, crazy the vacationers with the view

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

XING

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Velina e "Xing me Ermalin", Belinda Dragoti ishte në vëmendje së fundmi për shkak të ndryshimit që bëri në pamje, fillimisht duke i lyer flokët me fije e më pas duke i bërë gërsheta.

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Pas këtij ndryshimi, Belinda është nisur me pushime dhe ndodhet në Capri.

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Nga atje modelja ka postuar foto mahnitëse duke pozuar pranë detit apo në vendet të cilat ka vizituar.

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

"Gocë ishulli", shkruan në një prej fotove Belinda ku shfaqet e veshur me fustan të bardhë veror e flokët kapur me model teksa po shijon një pije.

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Komplimentat kanë qenë të shumta për Belindën.

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen

Belinda me pushime në Capri, çmend pushuesit me pamjen