14 Qershor 2023, 20:40

Beniada Nishani becomes a bride and looks like a star

Beniada Nishani bëhet nuse dhe duket yll

XING

Beniada Nishani bëhet nuse dhe duket yll

Modelja e njohur Beniada Nishani është shumë aktive në rrjete sociale ku vijon punën si blogere. Ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimin e bërë së fundmi. 

Beniada Nishani bëhet nuse dhe duket yll

Beniada është veshur me fustanin e bardhë për reklamim në një faqe dhe duket yll. 

Kujtojmë se modelja është në një lidhje dashurie me Blerti Hajdarin dhe mund të jetë e afërt dita kur të shohim dasmën e saj.

Beniada Nishani bëhet nuse dhe duket yll