7 Gusht 2018, 20:04

Between her husband's lap, Jona Spahiu shows the rounded bikini stomach

E shtrirë mes këmbëve të burrit, Jona Spahiu me foto intime nga muaji mjaltit

XING

E shtrirë mes këmbëve të burrit, Jona Spahiu me foto intime

Pas dasmës që bëri bujë në media, moderatorja shumë e dashur për publikun, Jona Spahiu ka nisur muajin e mjaltit me bashkëshortin nga ku ka postuar vazhdimisht foto e video duke qenë mjaft aktive në rrjete sociale.

E shtrirë mes këmbëve të burrit, Jona Spahiu me foto intime

Në foton e fundit, Jona shfaqet duke u relaksuar në pishinë e shtrirë në komardare mes këmbëve të bashkëshortit. Moderatorja shfaqet e veshur me bikini të zeza me të kuqe teksa tregon edhe barkun e rrumbullakosur.

E shtrirë mes këmbëve të burrit, Jona Spahiu me foto intime

"Po i le te kenaqen edhe pak keta dy te rriturit, se me vone sdo kene kohe te bejne as dush", shkruan Jona duke zbuluar kështu se pritjes së ëmbël po i vjen fundi dhe ajo e bashkëshorti shumë shpejt do bëhen prindër të një djali.

E shtrirë mes këmbëve të burrit, Jona Spahiu me foto intime

E shtrirë mes këmbëve të burrit, Jona Spahiu me foto intime