17 Qershor 2023, 15:47

Biden can't resist the actress Eva Longoria, she removes her hands, the video goes viral

Biden nuk i reziston dot aktores Eva Longoria, ajo i heq duart, video bëhet virale

XING

Biden nuk i reziston dot aktores Eva Longoria, ajo i heq duart, video bëhet

Eva Longoria ka takuar presidentin Joe Biden gjatë një vizite në Shtëpinë e Bardhë. Por një video që mori veçanërisht vëmendjen e përdoruesve të internetit, ishte ajo ku presidenti amerikan duket shumë i afërt me aktoren.

Biden vendosi të tregojë publikisht dashurinë e tij ndaj aktores dhe shpërfilli protokollin e zbatuar gjatë takimeve të tilla. Në vend të një shtrëngimi duarsh miqësore, ai nuk mundi të rezistonte duke i dhënë një përqafim Longorias.

Por duket se Eva u vendos në siklet dhe ia hoqi duart presidentit, moment ky që po bën xhiron e rrjetit.