24 Gusht 2018, 17:39

Big changes, Greta Koçin will not know it with a new look

Ndryshime të mëdha, Greta Koçin s'do ta njihni me lookun e ri

XING

Ndryshime të mëdha, Greta Koçin s'do ta njihni me lookun e

Këngëtarja e hiteve 'Si më parë', 'Nuk ka dashni', 'Më fal nënë' etj, Greta Koçi, është një prej femrave më të ndjekura në Instagram.

Ndryshime të mëdha, Greta Koçin s'do ta njihni me lookun e

Ajo ndan shpesh me ndjekësit foto e video të shumta, mirëpo ditën e sotme i ka habitur të gjithë teksa ka publikuar një foto me një look tërësisht ndryshe.

Ndryshime të mëdha, Greta Koçin s'do ta njihni me lookun e

Greta shfaqet me flokë më të shkurtër të prerë me baluke dhe duket e lumtur për ndryshimin e ri që ka bërë, për të cilin ka marrë shumë komplimente nga fansat.

Ndryshime të mëdha, Greta Koçin s'do ta njihni me lookun e