9 Gusht 2018, 11:38

Billion Thousands of Proposals, BBA's Famous Couple Ends Singleness (Video)

Propozim para mijera njerëzve, çifti i njohur i BBA i jep fund beqarisë (Video)

XING

Propozim para mijera njerëzve, çifti i njohur i BBA i jep fund

Ata janë një nga çiftet më të njohura të 'Big Brother Albania', të cilët pas mbarimit të aventurës në realit shown e njohur u lidhën dhe prej vitesh bashkëjetojnë. Bëhet fjalë për ish-banoren Tea Zhuli dhe Kristi Becka të cilët siç duket shumë shpejt do t'i japin fund beqarisë.

Propozim para mijera njerëzve, çifti i njohur i BBA i jep fund

Mbrëmjen e djeshme në ‘Festën e Birrës’ në qytetin e Korçës, Kristi e ka surpizuar të dashurën e tij duke i propozuar për martesë përpara mijera njerëzve. Në një video të siguruar nga 'Gazeta Express' duket Kristi  cili ka hipur në skenë dhe është ulur në gjunjë para Teas duke i propozuar për martesë.

Tea e emocionuar ka thënë po, dhe qyteti është mbuluar nga brohorimat e njerëzve dhe fishekzjarret e shumta.