15 Gusht 2019, 10:06

Bleros' special wedding invitations with Afrona come out

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

XING

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Këngëtari Blero Muharremi në shtator do të kurorëzojë në martesë dashurinë me modelen bukuroshe bjonde, Afrona Dika. Dasma do të mbahet në 21 shtator dhe çifti prej kohësh i kanë nisur përgatitjet.

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Madje kanë qenë vetë ata që kanë zbuluar herë pas here detaje për të cilat publiku është kurioz.

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Sot çifti ka shpërndarë ftesat e dasmës dhe të ftuarit kanë nisur t'i postojnë në rrjete sociale. Ftesat e dasmës duken shumë të veçanta, me dantellë e në mes mban emrat e çiftit dhe datën e martesës.

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën

Dalin ftesat e veçanta të dasmës së Bleros me Afronën