19 Gusht 2018, 19:45

Bora Zemani makes the unexpected statement for Vin Velin: We are together

Bora Zemani bën deklaratën e papritur: Unë dhe Vin Veli jemi bashkë

XING

Bora Zemani bën deklaratën e papritur: Unë dhe Vin Veli jemi

Vitin e kaluar bëri bujë lajmi se Bora Zemani dhe Vin Veli i kishin dhënë fund lidhjes së tyre nga e cila kanë edhe një vogëlush me emrin Arbor. Ndarja e dyshes u komentua shumë në media edhe për faktin se ishin një nga çiftet e preferuar të publikut.

Bora Zemani bën deklaratën e papritur: Unë dhe Vin Veli jemi

E ftuar në "Pushime on Top", Bora ka deklaruar se ajo dhe Vini janë gjithmonë bashkë, kur bëhet fjalë për djalin e tyre. "Ne jemi bashkë në momentin kur bëhet fjalë për Arborin. Unë dhe Vini nuk jemi armiq, gjithë jetën do të jemi të lidhur bashkë. Nuk e kam shijuar pjesën e të qënit single sepse po pushoj me familjen dhe djalin. Vetëm sot kam ardhur me një mikeshë", është shprehur Bora.

Bora Zemani bën deklaratën e papritur: Unë dhe Vin Veli jemi