6 Gusht 2019, 11:03

Boy turns 8 years old, Pony's greeting will sweeten your day

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë ditën

XING

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Këngëtarja e njohur, Poni, është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Ajo gjithmonë është komentuar për këngët e saj që janë kthyer në hite, mirëpo jetën private, bashkëshortin dhe djalin këngëtarja ka preferuar t'i mbaj larg vëmendjes mediatike.

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Ajo rrallëherë publikon foto me djalin e saj Frenk, mirëpo ditën e sotme Frenk feston 8 vjetorin e  lindjes dhe nëpërmjet një postimi Poni e ka uruar publikisht duke hedhur dhe një video ku shihet fytyra e qartë e tij.

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

“Edhe 100 i shtrenjti im! Në këtë orë para 8 vitesh unë isha njeriu më i lumtur në botë! Gëzohu dhe buzëqesh çdo ditë të jetës luani im i vogël. Mami dhe babi të duan si të çmendur”, ka shkruar Poni në urimin e saj.

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë

Djali mbush 8-vjeç, urimi i Ponit do t’ju ëmbëlsojë