24 Gusht 2018, 12:07

Brun and beard, I love Fjolla Morina's sex

Brun dhe me mjekër, ja i dashuri seksi i Fjolla Morinës

XING

Brun dhe me mjekër, ja i dashuri seksi i Fjolla Morinës

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina vjen shpesh në qendër të vëmendjes së mediave jo vetëm për anën profesionale, por edhe për atë private.

Brun dhe me mjekër, ja i dashuri seksi i Fjolla Morinës

Ajo ka tërhequr shpesh vëmendjen e të gjithëve me deklaratat e dashurisë për partnerin që ka në krahë, të cilin deri tani e ka mbajtur larg syve të publikut.

Brun dhe me mjekër, ja i dashuri seksi i Fjolla Morinës

Së fundmi, Fjolla ka publikuar në Instastory një foto të të dashurit seksi, ku shohim se ai është brun dhe me mjekër. Këngëtarja i ka zënë fytyrën me një zemër të kuqe dhe ka shkruar mbi foto "Mbret", duke preferuar ta mbajë sërish të fshehtë fytyrën e tij nga publiku.

Brun dhe me mjekër, ja i dashuri seksi i Fjolla Morinës