12 Qershor 2023, 21:26

'B*rvë m*ti', Egli Tako explodes in revolt against the follower

'K*rvë m*ti', Egli Tako shpërthen e revoltuar ndaj ndjekëses

XING

'K*rvë m*ti', Egli Tako shpërthen e revoltuar ndaj

Egli Tako është shumë aktive në rrjete sociale ku së fundmi ka publikuar në Instastory disa mesazhe shumë ofenduese nga një ndjekëse.

“Po ti për të bërë moral dole moj k**vë m*ti”, "Të duket vetja e saktë ty moj", "O k*rvë", i ka shkruar ajo. Egli ka reaguar e revoltuar dhe i ka kthyer një përgjigje publike.

“Nuk e di vajza, bashkëshortja apo nëna e kujt je, por po më dhimbsen kushdo që të ka në shtëpi.

Ti dhe femra si ti jeni fatkeqësia e këtij populli.

E mjerë ky vend për ato që do rriten dhe edukohen nga gra si ti.

0 (zero) tolerance për secili/en do prej jush që përdor gjuhë urrejtje në profilin tim që tani e tutje!”- ka shkruar këngëtarja në postimin e saj.

'K*rvë m*ti', Egli Tako shpërthen e revoltuar ndaj

'K*rvë m*ti', Egli Tako shpërthen e revoltuar ndaj