3 Gusht 2019, 11:16

Butrint Imeri celebrates until morning, but see what Kiara does

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni ç’bën Kiara

XING

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Këtë sezon vere projektet muzikore kanë qenë të shumta në numër. Vetëm para dy ditësh këngëtari i njohur shqiptar Butrint Imeri, publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Dream Girl”. Ky projekt muzikor nuk erdhi në trajtë solo, por si bashkëpunim me Nimon.

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Tekstin e këngës e kanë shkruar Butrinti, Nimo dhe producenti muzikor, BigBang. Videoklipi është përshtatur më së miri me stinën e verës.

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Mesa duket, ky projekt muzikor është pëlqyer shumë nga fansat dhe nga publiku dhe vetëm për dy ditë ka arritur shifrën 1 milion klikime në kanalin YouTube. Për të festuar artisti shqiptar ka zgjedhur të festojë në një mënyrë të thjeshtë, siç është një lojë bilardo.

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Ndërkohë që Butrint Imeri feston për suksesin e arritur, Kiara Tito vazhdon pushimet e saj për këte sezon vere dhe mesa duket nuk i është bashkëngjitur këngëtarit në lojën e bilardos.Ajo duket e lumtur duke pozuar dhe duke publikuar foto nga pushimet në profilin e saj të instagramit.

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Teksa Kiara shijon pushimet , Butrinti në videon e postuar në instagram, bën të ditur se ka qëndruar zgjuar deri në orën katër të mëngjesit për të festuar në rrethin e tij shoqeror.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 MILLY 🍾🍾🍾 SONTE RRINA QUT DERI N'4 🤫

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni

Butrint Imeri feston deri në mëngjes, por shihni