29 Gusht 2018, 14:22

Called a fake woman, Anna Lika makes the fan worshiping him in the comments

E quajti femër fallso, Anna Lika i bën namin fansit që e shau në komente

XING

E quajti femër fallso, Anna Lika i bën namin fansit që e shau

Aktorja Anna Lika është një ndër femrat më të ndjekura në Instagram, e cila jo rrallëherë tërheq vëmendjen e fansave me fotot e videot e shumta që publikon, që nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

E quajti femër fallso, Anna Lika i bën namin fansit që e shau

Mirëpo së fundmi, njëri prej ndjekësve i ka bërë një koment jo fort të këndshëm Annës, e cila është revoltuar dhe e ka publikuar profilin e tij në Instastory.

E quajti femër fallso, Anna Lika i bën namin fansit që e shau

Pasi fansi e quan "një ndër femrat më fallso të Tiranës", Anna ju ka kthyer:

"Po si mund ta thuash këtë kur ti Tiranën e ke parë vetëm në tv?"

E quajti femër fallso, Anna Lika i bën namin fansit që e shau

"Po dhe me këtë fytyrë dhe të rrish të më komentosh mua sikur s'bën. Edhe fansa që i dalin jargë nga goja kur më shohin në tv, edhe duan të bëjnë si të shkathët. Lali mos rri duke u marrë me jetën time por shih e bëj ndonjë gjë për të rregulluar suvanë e shtëpisë."- ka shkruar Anna e revoltuar.

E quajti femër fallso, Anna Lika i bën namin fansit që e shau

E quajti femër fallso, Anna Lika i bën namin fansit që e shau