3 Gusht 2019, 13:21

Came with boyfriend in Kosovo, I want to photograph with Ylli Limani in the background

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin në prapaskenë

XING

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Mbrëmjen e djeshme u realizua nata e parë e koncetit “Sunny Hill” .Artistë të njohur u ngjitën në skenë duke dhuruar performanca madhështore.E fundit qe performoi ishte ylli me famë botërore , Miley Cyrus.

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

E pranishme ne kete koncert, ka qene po ashtu dhe e bija e organizatorit te evenimentit, kengetarja e mirenjohur Dua Lipa e cila arriti ne Prishtine se bashku me te dashurin e saj, Anwar Hadid. Dua vendosi qe te ishte thjesht mysafire kete here ne festival dhe ka ndjekur bashkë me familjarët performancat e kolegëve të saj.

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Në këte festival, këngëtarit të famshëm kosovar, Ylli Limanit iu dha mundësia të takohej me Dua Lipën.Të dy së bashku kanë realizuar fotografi me njëri-tjetrin ku shfaqen të buzëqeshur në prapaskenë.  Artisti kosovar e ka shpërndarë fotografinë në Instastoryn e tij me mbishkrimin “Kohë e gjatë pa u parë.” Buzëqeshja në fytyrën e Yllit shpreh qartazi lumturinë që ka ndjerë gjatë këtij takimi me yllin me famë botërore, Dua Lipa.

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin

Erdhi me të dashurin në Kosovë, Dua fotografohet me Ylli Limanin