5 Gusht 2019, 09:31

Cardi B paves way: Anna Jewbrea unprecedented in rep (Video)

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

XING

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Moderatori dhe këngëtari i njohur Ardit Gjebrea ka treguar gjithmonë që ka një marrëdhënie shumë të veçantë me të bijën Anna. Anna është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar dhe që tani ka fituar fansat e saj.

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Vogëlushja siç ka treguar është shumë e interesuar për muzikën dhe madje ka bërë kohë më parë dhe një bashkëpunim me të atin. Por ndryshe nga Arditi, Anna pëlqen më shumë rrymën e repit dhe këtë gjë e ka treguar në një video të publikuar së fundmi.

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Ka qenë Arditi ai që ka publikuar një video ku shihet Anna duke kënduar  një këngë rep të  reperes së famshme Cardi B, ndërkohë që në pjesën tjetër të videos shihet edhe vetë Cardi duke kënduar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)

Cardi B hap rrugën: Anna Gjebrea qenka e paparë në rep (Video)