20 Gusht 2019, 14:58

Casey forgets Stress, here she is with her now

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

XING

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Një muaj më parë, çifti shumë i komentuar në media, Keisi dhe Stresi i dhanë fund martesës së tyre vetëm pak para dasmës që kishin ndër mend të organizonin. Arsyet e ndarjes nuk u thanë nga asnjëra nga palët dhe madje lajmi i ndarjes u zbulua nga mediat.

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Stresi fillimisht e mohoi ndërsa Keisi e pranoi hapur se ata ishin ndarë me veprimet e saj. Bukuroshja brune fshiu fotot e tyre bashkë, e hoqi Stresin nga Instagrami, hoqi mbiemrin e tij nga bio i saj, pëlqeu një koment që fliste për ndarjen e tyre dhe u kthye në Kanada.

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Pasi u kthye në Kanada, Keisi duket se e ka harruar Stresin dhe po shoqërohet me mikeshën e saj të ngushtë. Të dyja ishin mbrëmë në parkun e lojërave dhe Keisi dukej shumë e lumtur teksa argëtohej.

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

"Jam prapë fëmijë nga e para", shkruan Keisi.

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Bukuroshja u fotografua duke ngrënë pambuk sheqeri, duke u zbavitur në trenat e shpejtë në lartësi e duke bërë foto.

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani

Keisi e harron Stresin, ja me kë shoqërohet tani