23 Gusht 2018, 11:38

Celebrate your birthday, did you know how many years old today fills Mumajia Flori?

Feston ditëlindjen, e dinit sa vjeç mbush sot Flori Mumajesi?

XING

Feston ditëlindjen, e dinit sa vjeç mbush sot Flori Mumajesi?

Flori Mumajesi është padyshim një prej këngëtarëve më të njohur e më të komentuar të showbizit shqiptar, emrin e të cilit mbajnë hitet e famshme si 'Nallane', 'Beautiful', 'Me sy mbyllur', etj.

Feston ditëlindjen, e dinit sa vjeç mbush sot Flori Mumajesi?

Ditën e sotme ai feston ditëlindjen dhe që në orët e para pas mesnate miqtë e kolegët e tij në muzikë nuk kanë harruar ta urojnë.

Feston ditëlindjen, e dinit sa vjeç mbush sot Flori Mumajesi?

Flori ka lindur më 23 gusht të vitit 1982 dhe ditën e sotme ka mbushur plot 36-vjeç.

Feston ditëlindjen, e dinit sa vjeç mbush sot Flori Mumajesi?